תרופות טבעיות לחיזוק הגוף בגיל השלישי

הגיל השלישי הוא תקופה חדשה ומרגשת בחייו של כל אדם. מדובר בחוויה מעשירה וייחודית, אשר במסגרתה האדם עובר קשת רחבה ומגוונת של שינויים, הן בגופו והן במחשבתו. יחד עם זאת, פעמים רבות תקופת המעבר אל הגיל השלישי כרוכה גם בחוויות ובתופעות פחות נעימות. במיוחד במקרים בהם האדם לא הקפיד לשמור על תזונה נכונה ועל אורח חיים בריא במשך מרבית חייו, האדם המזדקן עלול לסבול מקשיים גופניים ושכליים עם מעברו לגיל השלישי.

 

חשוב לזכור שאף פעם לא מאוחר מדי ושתמיד אפשר לשנות הרגלים מזיקים ולהחליפם בהרגלים בריאים יותר, גם אם מדובר בהרגלים המוכרים לנו עוד מתקופת הילדות שלנו. מעבר לתזונה טבעית ובריאה יותר, תוך כדי הקפדה על אורח חיים ספורטיבי וחיי חברה פעילים, יגביר במידה ניכרת את סיכוייו של האדם לשמור על גוף ונפש בריאים גם לעת זקנה. אך האם ישנן דרכים באמצעותן ניתן להגביר אפילו יותר את הסיכויים לאורח חיים בריא ומספק? המשיכו בקריאת המאמר, ותוכלו ליהנות מההזדמנות ללמוד על סוגים שונים של טיפול טבעי במחלות לעת זקנה.

 

גינקגו דו אונתי

גינקגו דו אונתי, או גינקו בילובה, הוא מין של עצים שמגיע מסין הרחוקה. בתמצית של הגינקגו ישנם חומרים פעילים אשר יש הטוענים כי ביכולתם לשפר את היכולת הקוגניטיבית של האדם. מדובר באחד מן המקורות הטבעיים הנפוצים ביותר לתרופות טבעיות עבור הגיל השלישי, והסיבה לכך היא שהוא מסייע במניעה ובטיפול של תופעות שונות האופייניות לגיל זה, כמו למשל דמנציה, אלצהיימר, ורטיגו וכיוצא באלה. בנוסף, ניתן להשתמש בגינקגו בתור אמצעי טבעי לשיפור הזיכרון. בנוסף על כך, הגינקגו מביא לידי שיפור גם בזרימת הדם והוא אף פועל בתור נוגד חמצון.

 

סלרי

חרף העובדה שלא מדובר בירק אקזוטי, אלא בירק שניתן למצוא אצל הירקן הקרוב לביתכם, רבים אינם יודעים על מגוון הסגולות הרפואיות של הסלרי. מדובר בירק גינה אשר ביכולתו למנוע את ההצטברות של חומצת שתן במפרקים, תופעה אשר עלולה להביא לידי לדלקת פרקים (ארתריטיס) או שיגדון (פודגרה). סלרי מסייע בהגברת קצב זרימת הדם אל השרירים והמפרקים, וכן בסילוק הרעלים מהדם. סילוק הרעלים חשוב במיוחד בגיל השלישי, מפני שפעמים רבות אנשים מבוגרים נאלצים לקחת תרופות אשר מכניסות לדם שלהם לא מעט חומרים אשר בטווח הארוך מזיקים לבריאותם.

 

דבקון לבן

דבקון לבן הוא צמח בעל פרחים צהבהבים וענבים לבנים, אשר צומח בצורה טפילים על עצים אחרים. הוא מצוי בעיקר באירופה, צפון אפריקה ואסיה. בנוסף על כך שמשתמשים בו בתור קישוט לחג המולד, מדובר בצמח שהיו קדוש עבור הדרואידים, אשר השתמשו בו בתור צמח מרפא. תמצית דבקון לבן מסייעת בהתמודדות עם נדודי שינה ומפחיתה לחץ דם, שתי תופעות האופייניות מאוד לגיל השלישי.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •