פתרונות טיפול בקשישים

פעמים רבות אנו מתקשים לטפל באבינו או אמנו הקשישים, אך עדיין איננו מעוניינים לשלוח אותם למקום זר, כמו בית אבות. הבעיה העיקרית היא שחוסר יכולתנו להעניק ליקירנו את הטיפול להם הם זקוקים, יכולה לגרום להחרפה במצבם.

חשוב לדעת כי אם אתם מעוניינים שיקירכם יזכה לטיפול הראוי, אך עדיין אינכם מוכנים להרחיקם מהסביבה המוכרת להם, קיימים מספר פתרונות של טיפול בקשישים.


כיצד יודעים מהו הפתרון הנכון?

חשוב מאוד להתאים את הפתרון היעיל ביותר למצבו של הקשיש.

דבר זה יעזור לו רבות ואף ימנע מכם דאגות מיותרות, היעדרויות רבות מהעבודה ופגיעה בשגרת חייכם.

ייעוץ במציאת פתרון יעיל המותאם למצבו של יקירכם הוא אחד הצעדים החשובים ביותר שיש לבצע.

אנשי המקצוע המנוסים של המרכז לייעוץ יבררו אתכם מה מצבו של יקירכם מבחינה בריאותית ומנטאלית, יעזרו לכם בכל הקשור אל מידע בסיסי חשוב בכל הקשור אל זכויותיו של הקשיש ולאחר מכן יציעו לכם את מסגרת הטיפול הטובה ביותר עבורו.

שירות הייעוץ שניתן הוא חשוב מאוד שכן הוא מזרז את כל תהליכי החיפוש בצורה מסודרת ומקצועית ולרוב ניתן ללא תשלום.

פתרונות הטיפול ליקירכם

אם אתם פתוחים לכך שיקירכם ישהו במסגרת טיפולית עם השגחה צמודה, קיימת אפשרות לייעוץ ובחירה של דיור מוגן, מרכזי החלמה וכן בתי אבות בסיווגים שונים המותאמים למצבו של יקירכם.

אם אתם מעוניינים שיקירכם יישאר במסגרת המוכרת לו (בבית עם לחצן מצוקה) ניתן לבקש מהייעוץ רשימה של עובדים סיעודיים, ביניהם: מטפלים שיטפלו בו לתקופה מוגדרת מראש, עובדים ישראליים, עובדים ליממה אחת או שתיים מדי שבוע ואם אתם פתוחים להעברתו למסגרת טיפולית תוכלו לשכור אנשי מקצוע זרים שיהיו צמודים אליו בבית האבות, בהוסטל או בדיור המוגן ויוודאו כי הוא זוכה לטיפול הטוב ביותר במשך כל שעות היממה.

שימו לב, פעמים רבות הצד הרגשי מאפיל על הצד הפונקציונאלי פרקטי ויכול להיווצר מצב בו יקירכם לא יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורו.

לכן, אם אתם שמים לב כי חלה התדרדרות משמעותית במצבו, הוא אינו יכול לתפקד ולדאוג לעצמו כבעבר, הוא מגיע למצבים של הזנחה, המצב הופך לנטל עבורכם ואתם אינכם יכולים לדאוג ליקיר בצורה הטובה ביותר, הגיע הזמן להכניס את יקירכם למוסד שבו צוות מקצועי שישגיח עליו ויוכל להעניק לו פתרון מיידי בכל מצב של בעיה, דיור מוגן או לשכור עבורו את שירותיו של מטפל מקצועי שילווה אותו לאורך כל שעות היום.

טיפול בקשישים- כי מגיע להם הטוב ביותר

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •