בתי אבות סיעודיים

לא תמיד שביל הזהב הוא דרך המלך, אבל  בדפנה שבילי זהב תמצאו את הדרך הטובה ביותר אל המקום המתאים ביותר עבור מי מבני משפחתכם שזקוק לדיור מוגן.

 

החברה מציעה מגוון גדול של בתי אבות סיעודיים בכל רחבי הארץ. אנשי מקצוע בעלי ותק וניסיון בתחום יספקו לכם ייעוץ פרטני, פתרונות מעשיים, וליווי צמוד עד למציאת המקום שייבחר תוך התחשבות בצרכי הקשיש וברצונותיו לשביעות רצונה של משפחתו.

 

על מנת להיערך מבעוד מועד לקראת המעבר של הקשיש אל בית האבות הסיעודי אנו מציעים לכם מידע וייעוץ בכל הנושאים הרלוונטיים לקבלת החלטה על עיתוי העתקת המגורים אל בית האבות, ההבדלים בין המחלקות השונות (תשושים, עצמאיים, סיעודיים, שיקומיים), אפשרויות הסיוע של גורמים ממלכתיים שונים, מיצוי זכויות וזכאויות, טיפולים שונים (סוציאליים, פסיכולוגיים, פסיכיאטריים) שניתן לקבל בבית האבות ועוד.

 

ככל שהמשפחה תקבל מידע מלא ומפורט יותר על אודות האפשרויות השונות העומדות בפני הקשיש בבית האבות כך יקל עליה לשכנעו כי מעבר אליו יהיה לטובתו וכי במקום החדש שאליו יעבור יישמרו במלואן זכויותיו, ימולאו צרכיו ויינתן לו הטיפול המיטבי שהוא זכאי וראוי לו.

 

דפנה שבילי זהב מקלה ומסייעת לקשיש ולמשפחתו לבצע את השינוי הנדרש, אשר לא אחת הוא הכרחי, באופן שיאפשר קליטה והסתגלות קלה ונוחה אל המקום החדש ואל המסגרת החדשה.

טען עוד בתי אבות...

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •