סדינים למבוגרים

אנשים אשר סובלים מבעיה מאסיבית של בריחת שתן ביום וגם בלילה זקוקים לפתרון של סדינים למבוגרים על מנת למנוע מצב של הרטבה של המצעים במיטה מטבע הדברים.

סדינים למבוגרים חוסכים את המצעים הרטובים

אם אתם או קרובים שלכם סובלים מבריחת שתן במרות שונות, אין כל צל של ספק כי הפתרון של סדינים למבוגרים, יכול להתאים לכם במיוחד בשעות הלילה. בעוד שביום, מוצרים כמו חיתולים למבוגרים עושים את העבודה בצורה טובה באופן מיוחד (או מוצרים אחרים כמו תחתוני ספיגה או פדים לספיגה), הרי שבלילה יש בעיה אחרת מטבע הדברים. לעתים, האדם לובש חיתולים למבוגרים, אם בלילה יוצאת לו כמות שתן גדולה יותר מכפי יכולת הספיגה של המוצר. על מנת שהמצעים לא יתרטבו ואז בחזרה ירטיבו את הגוף - ניתן פשוט לפרוס סדינים למבוגרים סופגי שתן כמובן.

שומר על מיטה יבשה לחלוטין

האמת היא כי הדבר היפה בסדינים למבוגרים, הוא בכך שהם שומרים על סביבת המיטה שתישאר יבשה לחלוטין מן הסתם, גם במקרה של בריחת שתן כבדה יחסית. מכיוון שהסדינים סופגים היטב את השתן, המיטה כולה נותרת יבשה לגמרי בסופו של דבר, הגוף גם הוא נותר יבש, והסדין גם כן מנטרל את הריח הלא נעים אשר בסופו של דבר וודאי שמלווה למצב הלא כל כך נעים של בריחת השתן. בעצם, בעזרת הסדינים הללו, ובעזרת לבישה של חיתולים למבוגרים ושאר מוצרים נלווים מאותה משפחה, אתם יכולים לשמור על לילות יבשים לחלוטין ללא כל עוררין. הדבר גם חוסך מכם את הצורך לכבס בכל פעם מחדש את הסדינים - פעולה אשר לא פעם מלווה בקושי נפשי מסוים. הדבר מסייע לאנשים רבים להגביר את הביטחון העצמי שלהם, מחזיר את תחושת העצמאות, וגם מסייע היטב בשמירה על ההיגיינה בסביבת המיטה.

וגם המחירים הם נוחים

חשוב מאד לדעת, שבין אם אתם רוצים סדינים למבוגרים שיהיו חד פעמיים ובין אם מדובר על סדין רב פעמי מיוחד - המחירים מגיעים לעשרות שקלים בלבד. לכן, ההוצאה עבורם ועבור חיתולים למבוגרים, איננה גבוהה, כך שכל אדם שסובל מבעיה זו - יוכל לרכוש לעצמו את המוצרים המתאימים. את המוצרים ניתן לרכוש בחנויות רבות, וגם להזמין אותם עד לביתכם במשלוח אישי.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •