ניתוחים עבור הגיל השלישי

כשאנו מגיעים לגיל מבוגר, הגוף שלנו משתנה. יחד עם זאת ועל אף הקושי, אין זה אומר שנגזר עלינו לחיות בקצב איטי או עם איכות חיים פחותה – להיפך. הגיל השלישי מזמן לנו המון זמן פנוי לעסוק בתחביבים שלנו, ליהנות מהחיים וגם לדאוג לבריאות שלנו, כדי שנוכל להרגיש כמה שיותר טוב. הנה כמה סוגי ניתוחים המיועדים לגיל השלישי ויכולים להקל על חייכם באופן משמעותי.

 

ניתוחים בריאטרים בגיל השלישי

ניתוח בריאטרי הוא למעשה ניתוח קיצור קיבה המיועד לגיל השלישי. לא מעט מחלוקות ניטשות סביב סוגיה זו, האם לאפשר למי שסובל מעודף משקל משמעותי לבצע ניתוח שיש בו סיכון תמיד – וקל וחומר בגיל מבוגר, או שמא הרצון להרגיש טוב אמורים להיות חזות הכל. אם החלטתם שהמשקל העודף שלכם מהווה עבורכם מטרד ואתם רוצים לסייע לעצמכם להרגיש טוב יותר – אל תהססו. בזכות הרפואה המתקדמת והמעקב הצמוד שזוכים לו במהלך ואחרי הניתוח, תוכלו ליהנות מאורח חיים בריא יותר, מהרגשה טובה יותר וממש להרגיש כאילו חזרתם כמה עשורים אחורה בזמן. בטרם תקבלו החלטה סופית לגבי ביצוע הניתוח, חשוב להתייעץ עם רופא מומחה וכן עם פסיכולוג קוגנטיבי שיאבחן האם הניתוח לא יצור ריגרסיה אצל המטופל.

 

ניתוחי עיניים בגיל השלישי


לכל אחד יש את הזכות ליהנות מראיה טובה ותקינה, וזה כלל לא משנה בן כמה הוא. ההבנה הזו מחלחלת אט אט גם אל הרפואה המתקדמת, שפנתה לחקור את נושא ניתוחי העיניים בקרב הגיל השלישי וחזרה עם מסקנה שהייתה כמעט חד משמעית – גם מבוגרים יכולים ליהנות מאחוזי הצלחה גבוהים בעת ביצוע ניתוח להסרת משקפיים בלייזר. יחד עם זאת, שימו לב שניתוח להסרת משקפיים יעיל אך ורק למען הפעולה הזו אך לא לתיקון ראיה הנגרם כתוצאה מזקנה או מחולאים נוספים.


ניתוח קטרקט בלייזר


קטרקט הוא למעשה עכירות בעדשת העין, השכיחה יותר בגילאים מבוגרים – אך יכולה להתרחש אפילו בקרב תינוקות. ככל שמזניחים את הטיפול בקטרקט, מחמירה התופעה ובגילאים מבוגרים יותר – היא משפיעה על תפקודי הראיה באופן משמעותי. כיום, הודות לרפואה המתקדמת ולטכנולוגיה יעילה במיוחד, ניתן לבצע ניתוח קטרקט בלייזר בגיל השלישי. במקום להשתמש בסכין כירורגית משתמשים בקרן לייזר, מפחיתים את הסיכון ומגדילים את סיכויי ההצלחה באופן משמעותי.


ניתוחים פלסטיים בגיל השלישי


אם אתם רוצים להרגיש צעירים יותר, להיראות טוב יותר וליהנות ממראה זוהר – אין כל סיבה שתעצרו בעד עצמכם מלבצע ניתוחים פלסטיים לפי הצורך שלכם. אין כל הבדל בין ניתוח פלסטי בגיל צעיר לבין גיל מבוגר. ניתוח מתיחת פנים, שאיבת שומן, הגדלת או הקטנת חזה, השתלת שיער ועוד הם לחלוטין אפשריים ויכולים לסייע לכם ליהנות ממראה אטרקטיבי – לא משנה באיזה גיל!
ליופי, לבריאות ולהרגשה הטובה אין גיל. בררו אודות הניתוחים השונים והעניקו לעצמכם איכות חיים גבוהה ונעימה.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •