גיל הזהב – ממשיכים לחיות חיים איכותיים

תהליך ההזדקנות הוא תהליך לא פשוט, אשר טומן בחובו קשיים רבים. הגוף כבר לא צעיר וקשה ללכת, לעמוד או לבצע פעולות שבעבר היינו עושים אותן בקלות. גיל הזהב הוא גיל קשה גם מבחינה מנטלית ורגשית. לא פשוט להפוך מאדם אשר עבד כל חייו, טיפל ודאג לכולם, לאדם שצריך עזרה מאחרים.
ההורים שלכם לא מתפקדים כמו בעבר? הם זקוקים לסיוע, לתמיכה או אפילו לטיפול בתדירות גבוהה? זהו מצב לא פשוט, אך אתם יכולים למצוא עבורם את הפתרון אשר יעניק להם את הסביבה התומכת, החברים, הפעילויות, הטיפול והמעקב המתמיד – בתי אבות ודיור מוגן עבור גיל הזהב.

גיל הזהב – בחירת בתי אבות ודיור מוגן

בתי אבות ודיור מוגן עבור גיל הזהב הם פתרון אידיאלי עבור קשישים רבים. ישנם סוגים שונים של בתי אבות עבור גיל הזהב, אשר מסווגים לפי רמת הסיעודיות של הקשיש ויכולת התפקוד שלו, אך כולם מספקים את הסביבה האופטימלית עבור גיל הזהב, הן מבחינת מעקב רפואי, ייעוץ נפשי, פעילויות תרבות וחברה, תזונה בריאה וחיונית עבור גיל הזהב, פעילות גופנית ועוד.
בעת בחירת בתי אבות עבור גיל הזהב, חשוב מאוד לקבל ייעוץ והכוונה, על מנת שתבחרו במקום הטוב והמתאים ביותר עבור הקשיש. חשוב לבחור במקום אשר מתאים לדייר החדש הן מבחינת הגילאים והן מבחינת המצב הסיעודי שלו. שיקול נוסף אותו כדאי לקחת בחשבון בעת בחירת דיור מוגן עבור גיל הזהב, הוא קרבתו של בית האבות אל מקום מגוריהם של בני המשפחה, שכן חשוב מאוד להגיע ולבקר את הקשיש בבית גיל הזהב כחלק משגרה קבועה, על מנת להעניק לו תחושת ביטחון, שייכות ויציבות.

בתי אבות עבור גיל הזהב – מה מרגיש הקשיש?

מבוגרים וקשישים רבים אשר שומעים על המעבר האפשרי שלהם לבתי אבות עבור גיל הזהב, מרגישים כי למעשה נוטשים אותם. קשה להם להיות אובייקטיביים ולראות את היתרונות הרבים שדיור מוגן יספק עבורם, והתחושה המרכזית שהם חשים היא תחושת עלבון וחרדת נטישה. בנוסף, קיים קושי בקרב בני גיל הזהב לעזוב את הבית שלהם, בו חיו שנים רבות וחוו חוויות משמעותיות בחייהם. לא פשוט לשנות את החיים בגיל כזה, אך אין ספק כי זהו הפתרון הטוב ביותר עבור גיל הזהב, הן מבחינה רפואית, הן מבחינה מנטלית והן מבחינה חברתית.
אתם שוקלים להעביר את אבא או את אמא לבית דיור מוגן עבור גיל הזהב? – אתם לא לבד. אתם יכולים לקבל ייעוץ, הדרכה ותמיכה לאורך כל הדרך, על מנת שתעשו את הבחירה הנכונה ביותר עבורם.

דפנה, שבילי זהב היא חברה המנוהלת על ידי דפנה מור ומספקת ייעוץ והכוונה הן למבוגר והן לילדיו, בעת בחירת בתי אבות לקשישים. השירות ניתן ללא תשלום ומאפשר מעבר קל יותר למקום המתאים ביותר עבור הקשיש, בו הוא יוכל לנהל אורח חיים איכותי ויציב.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •