מכירת תכשיטים וחפצי ערך שאינם בשימוש

הורים מבוגרים וקשישים בכל שכבות האוכלוסיה, מתמודדים עם אתגרים כלכליים לא פשוטים. ההוצאה הגדולה ביותר היא בד"כ בית האבות או המטפל הצמוד, אלא שלהוצאה זו מתווספות פעמים רבות הוצאות נוספות: הוצאות בריאות, ציוד רפואי, חשבונות, מזון ופנאי.

מצד שני, מבוגרים רבים מחזיקים בביתם חפצי ערך מגוונים (שאינם בשימוש) – בעלי ערך כלכלי בלתי מבוטל. לעיתים מדובר בחפצים בעלי ערך סנטימנטלי, ולעיתים מדובר פשוט בחפצים ישנים שאינם בשימוש בשום צורה. כיום ניתן להפוך מגוון תכשיטים ישנים וחפצי ערך לכסף מזומן – בקלות, במהירות ותמורת מחיר הוגן.

 

מכירת תכשיטים ישנים מכל הסוגים

רבים שואלים את עצמם: מה ניתן למכור? התשובה היא כמעט הכל. מכירת תכשיטים ישנים כוללת מכירת זהב, מכירת טבעות, שרשראות, מטבעות זהב עתיקים, צמידים, עגילים, תכשיטי כסף, יהלומים, תליונים, סיכות, מכירת תכשיטים שבורים, אבני חן ועוד. ערכו הכלכלי של כל תכשיט נגזר קודם כל משווי החומרים מהם הוא עשוי, כלומר כמות הזהב/כסף/יהלומים שיש בתכשיט. וקל מאד לחשב ערך זה. בנוסף לכך, ישנם מגוון תכשיטים ישנים בעלי ערך אספני/אומנותי, ואז יש להוסיף לערך החומרים תוספת יפה.

 

חפצי ערך נוספים שלא חשבתם עליהם

מכירת תכשיטים ישנים הינה הזדמנות להפוך מגוון חפצי נוספים לכסף מזומן. חפצים נוספים שניתן למכור תמורת סכום מכובד: יצירות אומנות, רהיטים עתיקים, אוספים מסוגים שונים, תקליטים, חפצי יודאיקה, פמוטים, מכירת כלי כסף, שטיחים, קריסטלים, חרסינות ועוד מגוון חפצי ערך שאנשים שומרים לאורך השנים. לכל פריט ישנו ערך כלכלי ובעסקה אחת ניתן לקבל את מלוא התמורה.

 

מי קונה תכשיטים ישנים?

מכירת תכשיטים ישנים מתבצעת בד"כ מול חנות תכשיטים עם מוניטין, או מול אספן עתיקות שמגיע אל בית הלקוח ומעריך את שווי החפצים. היתרון של חנות תכשיטים הוא המוניטין והדיוק של הערכת השווי, שכן שוקלים כל חפץ ומחשבים את השווי לפי איכות הזהב/אבנים בצורה מדויקת. מצד שני, אספן עתיקות בקיא יותר בשווי האמיתי של חפצים ישנים, ויוכל במקרים רבים לספק מחיר עדיף עבור פריטים מסוימים. ניתן כמובן גם לשלב בין השניים.

 

להזדקן בכבוד ולחיות טוב

עסקה למכירת חפצי ערך ישנים, עשויה להסתכם באלפים בודדים או בעשרות אלפי שקלים (רוב המקרים). מדובר בסכום כסף משמעותי ביותר, שמקל על ההוצאות השוטפות, ומספק הזדמנות לשידרוג איכות החיים בצורה משמעותית. במקרים רבים, החפצים הישנים שיושבים אצל אנשים במגירות או במחסן, שווים הרבה יותר ממה שהם שיערו מראש. כאמור, ישנים אספני וסוחרי עתיקות שמספקים שירות עד הבית, ומספקים הערכת שווי נדיבה מאד, ללא כל התחייבות.

 

טיפ אחרון – ניתן גם להחליף זהב

במקום למכור תכשיטים ישנים תמורת מזומן, יש מי שבוחר להחליף את זהב ישן ולקבל תכשיט חדש יוקרתי. החלפה זו יכולה להיעשות לשימוש עצמי, או בכדי להעניק מתנה יוצאת דופן לבן משפחה אהוב. הנקודה החשובה היא שיש לכל אחד מאיתנו מגוון חפצי ערך ישנים שפשוט "שוכבים" בבית ללא כל שימוש, מעלים אבק, ושווים לא מעט כסף. יותר מכך, ישנים אנשים שאף דואגים לבטח את חפצי הערך שלהם מדי שנה, הוצאה שניתן לחסוך ברגע. מכירת תכשיטים ישנים וחפצי ערך הינה משתלמת מכל הכיוונים.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •