מה זה בית אבות משולב

בית אבות משולב הינו בית אבות אשר מאפשר לקשיש המגיע אליו לשהות בו לאורך כל חייו.

אם יקירכם מוגדרים כעצמאיים, אך אינכם יודעים אם הם יהפכו לסיעודיים בשלב כלשהו וחשוב לכם שהם ישהו באותו בית אבות אליו הם הורגלו, ההמלצה היא לבחור בבית אבות המוגדר כמשולב.

המציאות היא אינה קלה וכל אדם המוגדר כמשתייך לאוכלוסיית גיל הזהב יכול לעבור שינוי מהיר בכל הקשור אל התפקוד שלו, דהיינו, לעבור ממצב שבו הוא תפקד בצורה עצמאית למצב בו הוא מוגדר סיעודי וזקוק לטיפול צמוד של צוות רפואי. למרות הקושי הרב, חשוב לחשוב על הדברים לפני שאתם בוחרים בית אבות ליקירכם וזאת על מנת שהקשיש יוכל לשהות כל התקופה בסביבה המוכרת לו.

כל האפשרויות לאוכלוסיית גיל הזהב

נכון להיום קיימות מספר אפשרויות לאוכלוסייה המבוגרת:

  • דיור מוגן - המתאים לאוכלוסייה עצמאית המסוגלת לקבוע את סדר יומה ולהשתתף במגוון פעילויות המוצעות להם במעון הדיור המוגן.
  • בית אבות - פתרון זה מתאים הן לאוכלוסיית גיל הזהב אשר מעוניינת בתמיכה וכן לאוכלוסייה עצמאית אשר מעוניינת בפיקוח רפואי במקום וכן פעילויות חברתיות שונות.
  • בית אבות סיעודי - כאן מדובר על אוכלוסיית הקשישים אשר זקוקים לפיקוח וטיפול רפואי במשך כל שעות היממה.

בית אבות משולב מאגד את כל האפשרויות אשר צוינו כאן יחדיו.

ייעוץ, הכוונה ושירותים לגיל הזהב

הקשיש יזכה לשירותים שונים, כמו למשל חדר אוכל, כביסה, שירות צמוד של צוות רפואי משך כל שעות היממה, אספקה של חיתולים למבוגרים, מגוון חוגים, טיולים, הרצאות ועוד. בנוסף, יהיה מעקב על הדייר הקשיש ויקבע מתי מומלץ שהוא יעבור למחלקה סיעודית או מחלקה של תשושי נפש וזאת בהתאם לתפקוד האישי שלו.

אנו בשבילי הזהב, פתרונות לגיל הזהב, נשמח לייעץ לכם ולספק לכם רשימת בתי אבות משולבים באותו אזור בארץ בו אתם מעוניינים. הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם ואת יקירכם בכל התהליך תוך מציאת בית אבות משולב אשר תואם לכל הצרכים והרצונות של הקשיש ומשפחתו.

בנוסף, נוכל לספק לכם מידע אודות הפרוצדורה של פנייה אל משרד הבריאות או משרד הרווחה על מנת לקבל מימון לדיור באותו בית אבות בו אתם בוחרים.

יתרונות בתי אבות משולבים

צוות שבילי הזהב ימנה בפניכם את היתרונות של בית אבות משולב, על מנת שתוכלו להגיע להחלטה באם סוג זה של בית אבות מתאים ליקירכם.

  • סביבה מוכרת - אחד הדברים החשובים ביותר עבור הקשיש אשר עובר שינויים רבים בשלב זה של חייו הוא לשהות במקום המספק לו נוחות מרבית, תחושה ביתית, סביבה חברתית ופיקוח רפואי.

 

בית אבות משולב מאפשר לקשיש להכיר את הצוות הרפואי שלו אשר ילווה אותו בכל מצב וכן לשהות באותו מקום בו הוא הורגל לשהות.

 

  • בני זוג - גם אם נכנסתם לבית אבות יחדיו, אך הורע מצבו של אחד מכם, תישארו יחדיו באותו אזור ותוכלו להתראות כל אימת שתירצו.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •