מהי אחות פרטית?

אנשים רבים רוצים לדעת האם כדאי להם לשכור את שירותיה של אחות פרטית, ומה מבדיל אותה ממטפלת סיעודית. מדובר בשתי פונקציות שונות, ויש קשישים עבורם אחיות פרטיות הן בהחלט פיתרון עדיף. בעצם, אחות פרטית יודעת גם לתת טיפול סיעודי עבור הקשיש, אבל הפונקציה העיקרית שהיא ממלאה היא פונקציה רפואית, ובכך הייחוד שלה. אחות רפואית תדע לא רק לטפל ולהיות קשובה לצרכיו של הקשיש, אלא גם להציל את חייו במקרה הצורך – יש להן הסמכה רפואית מלאה ומוכרת כאחיות, וככאלה הן מוסמכות בטיפול במחלות שונות, מתן זריקות, הכנת והחדרת אינפוזיה, טיפול בפצעים, ובאופן כללי – השגחה רפואית מלאה על הקשיש, שגורמת לנו להיות שקטים ולדעת שהוא נמצא בידיים טובות.

מתי שוכרים שירותי אחות פרטית?

יש שני מקומות בהם נשכור את שירותיהן של אחיות פרטיות – בבית הפרטי של הקשיש, או בבית החולים. בתי החולים בארץ מאפשרים לכל לקוח המתאשפז בהם לשכור את שירותיה של אחות פרטית, שאינה שייכת לצוות של בית החולים – אבל עובדת בשיתוף פעולה מלא איתו, ובעצם קשובה לחלוטין לצרכיו של הקשיש.

מובן שגם אם הקשיש חזר לביתו, אפשר בהחלט להביא עבורו אחות פרטית, שתטפל בו ותשגיח עליו בעודו בביתו. בנוגע לאמצעי התשלום, חשוב לבדוק האם הקשיש זכאי לתשלום או סבסוד מקופת החולים בה הוא מבוטח. במקרים רבים קופות החולים מסבסדות אחיות עבור חולים, ובפרט עבור קשישים – ולכן מומלץ מאד לבדוק האם אתם זכאים לסבסוד, ואם כן לכמה. רוב האחיות הפרטיות מועסקות בחברות סיעוד, וחשוב לבדוק מולן איך מתבצע התשלום – יש אחיות שמרוויחות שכר לפי שעה, ויש כאלה שעל לפי ימי עבודה. כמו כן, אם לקשיש יש בעיה רפואית מסוימת, כדאי לשכור אחות אשר מומחית באותה בעיה כמו אחות אורטופדית או אחות כירורגית, לדוגמא.

דפנה שבילי זהב מוצאים עבורכם את הפתרון

אם אתם זקוקים להזמנה של אחות פרטית עבור קרוב משפחה שלכם, דפנה שבילי זהב כאן בשבילכם! אצלנו בדפנה שבילי זהב תוכלו לקבל ייעוץ חינמי ומקצועי לחלוטין, אשר קשור לכל התחום של סיעוד קשישים. אנחנו מבינים שלעתים יש צורך בהשגחה רפואית מלאה עבור הקרובים שלנו, ולכן חשוב לנו לבחור את האחות הטובה ביותר, שתתאים לצרכים של הקרוב שלנו, והתייעצות עם דפנה שבילי זהב עוזרת לכם לקבל את ההחלטה הנכונה והמקצועית ביותר.

מהיום לא צריך להתלבט עוד – רק יוצרים קשר עם דפנה שבילי זהב, ומוצאים את האחות הפרטית הטובה ביותר והמקצועית ביותר עבור הקרובים שלנו.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •