לחיות את גיל הזהב

לחיות את גיל הזהב יכול להיות חוויה מהנה ויכולה גם להיות ההיפך הגמור, הפתרון לחיים טובים יותר ומאושרים יותר לבני גיל הזהב נמצא בתמיכה ובחיזוקים שהם מקבלים מהמשפחה הסובבת אותם, האוכלוסייה המתגוררת איתם בבית האבות וממכרים קרובים הנמצאים איתם בקשר יום יומי.

לחיות עד 120 את גיל הזהב בדיור מוגן

לחיות עד 120 זו הברכה הטובה ביותר שיכול לקבל כל אדם החוגג יום הולדת, אבל לצערנו הרב שמתבגרים ומתחילים לחיות באושר את גיל הזהב מתחילים גם הבעיות.
אחת הבעיות העיקריות שקיימות אצל הרבה קשישים היא בעיקר בריאותית, קצב ההחלמה מכל פציעה וכל מחלה הוא קשה יותר מאדם צעיר ובריא ולכן, ישנם פתרונות רבים לקשישים שנועדו להקל על חייהם במהלך תקופת גיל הזהב.
אחד מהפתרונות האולטימטיבים הוא דיור מוגן בבית אבות שיכול לספק את הפתרונות הטובים ביותר בעבור הקשיש, החל מח'ברה יום יומית של אנשים מאותה אוכלוסיית גיל ועד לקבלת טיפול רפואי הולם באותו הרגע בו צריך האדם עזרה.

עוד פיתרון שיכול לעזור לקשישים לחיות חיים מלאים ועצמאים הוא כלי רכב מסוג קלנועית, העוזר להם להיות ניידים בקלות. קלנועיות הם רכבים ממנועים המועצבים במיוחד לאוכלוסייה המתקשה בהליכה, והן מאובזרות במושבים אורטופדיים, בולמי זעזועים, קלות מאוד להפעלה ואין צורך ברישיון.

גיל הזהב עם מטפל צמוד

אלפי קשישים בישראל הזקוקים לעזרה יום יומית נעזרים בשירותיהם של מטפלים המגיעים לעבוד בישראל ומתפרנסים בכבוד בטיפול באוכלוסייה הזקוקים לעזרה.
המטפלים המגיעים לישראל ברובם פיליפינים שברשותם תעודת התמחות בסיעוד וטיפול רפואי, עובדים אלו עוברים תהליכי סינון ובקרה קפדניים לוודא שאינם נושאים מחלות או יכולים להזיק בצורה כזו או אחרת למטופל.
קבלת שירותי טיפול צמוד ממטפל יכול להיות פתרון מצויין בעבור אלו שלא יכולים להרשות לעצמם מגורים יוקרתיים בדיור מוגן או, שלאלו שמסרבים בכל תוקף לצאת מביתם ולעשות את השינוי בחיים של מעבר לבית אבות.

גיל הזהב שווה זהב

אחרי שהאדם עבר כבר את מרבית מתענוגות החיים והתבגר לו, הגיע הרגע בו הוא צריך לחיות חיים מאושרים ורגועים ללא הלחצים היום יומיים שקיימים בארץ ובעולם, גיל הזהב הוא גיל בו יש התמודדויות לא פשוטות עם החיים אך מחובת המינימום של הילדים להורים הנמצאים בתקופת גיל הזהב, לעזור ולתת גם את הנשמה וגם את הלב, כי לא סתם מכנים את  אלו בני ה 60+ כך, אלא בגלל שזה הרגע שלהם לנחלה ולהנאה האמיתית של החיים!

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •