כסאות גלגלים – הרגליים של האדם המבוגר

מסגרות מלוות אותנו כל חיינו ואנו נוהגים לבלות בהם את מרבית זמננו. כך למשל ניתן למצוא את בתי האבות, אשר דואגים למרחב מחיה טוב ויעיל עבור הציבור המבוגר מבנינו. כסאות גלגלים מהווים את הפתרון לניידות מושלמת במקום, בכך שדואגים לאפשר ביצוע פעולות גם כאשר הרגליים חלשות. אין מדובר בפתרון המתאים אך ורק לציבור הנכים, ומבוגרים רבים צורכים אותו כבדרך קבע במהלך אורך חייהם.

כסאות אלו מונעים באופן מכני לחלוטין, ואין שום מנוע אשר מתלווה להם. במקרים מסוימים ניתן להיעזר באדם נוסף, שישלוט במהלך הניוד ויקל עליו עוד יותר. כל מי שיבחר באפשרות הזו צריך להיות מודע למה שהוא הולך לקבל, וכן לדעת תפעול בסיסי של כלל הרכיבים בכלי. כיום מצויד כמעט כל מקום, בדרכי גישה לאנשים עם מוגבלויות וכן לאלו המתניידים בדרך זו. הקבלה בחברה הינה הרבה יותר טובה והמודעות נמצאת בשיא.

להשתדל להמשיך ולעשות

פתרון בדמות כסאות גלגלים מאפשר בראש ובראשונה להמשיך ולעשות את כל מה שהתרגלנו אליו. הצרכנים הינם אנשים מבוגרים, אשר רגילים כל חייהם להתנייד בכוחות עצמם. הפיכתם למוגבלים יותר נעשית מקורח הנסיבות, כאשר הגוף מאותת על היחלשות איבריו. מצב ישיבה הוא המצב האופטימלי שמאפשר לשמור על אופטימיות ולצאת למרחבים הפתוחים. במקום לשקוע בבדידות, כך אפשר יהיה בקלות יתרה ליהנות הרבה יותר מהזמן שנותר. יש שמוכנים להעיד אף כי אפשרות זו הינה בגדר מאריכת חיים.

מי שמעוניין לשמור על איכות גבוהה, יבחר בכיסא איכותי אשר יחזיק מעמד לאורך זמן. זוהי גם ההמלצה שכן כיסאות אלו זקוקים לטיפול תקופתי בתדירות נמוכה יותר. את הדרכים להשיג ניתן למצוא בקלות, ויהיו אף אלו שיעניקו זאת בתמורה לתרומה סמלית או אף לא בכלל.

להתמיד עבור הכלל

אין ספק כי בשנים האחרונות טוב ליבו של עם ישראל עולה מדרגה. כאשר ישנו צורך רבים לא חושבים פעמיים, ודואגים לציבור החלש מהם. כיסאות גלגלים מסייעים בדרך הטובה ביותר לציבור המבוגר, אשר צמא מאוד לכל יחס, עזרה והכרה שהינו עדיין רלוונטי. כיסא המונע באופן מכני כבר הציל רבים בשל היותו נגיש ובטוח באופן יחסי. בדרך כלל, אדם מבוגר השוהה בבית אבות, זקוק לסיוע מעבר לכך ועל כן נדרש מטפל או מטפלת שיהיו צמודים אליו ויעזרו לו לשנע את עצמו ממקום למקום.

מדובר בכלי מאוד חיוני עבור מי שרגליו כשלו ללכת מרחקים או בשל מחלה כלשהי. ציבור מבוגר יותר צריך גילוי רגישות יתר בכל מה שהוא מבצע, ועל כן גם נדרשת התעסקות רבה בכל אלמנט הציוד הנלווה. אם נדע להעניק את מה שתואם לצרכים של אנשים בעלי מוגבלויות, נצליח להביא לשינוי משמעותי ועולם הרבה יותר יפה. ברוב בתי האבות בישראל קיימת מודעות רבה, ועזרה לזולת ברמות הגבוהות ביותר.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •