כל מה שצריך לדעת על חיפוש דיור מוגן

בין קבלת ההחלטה לעבור לדיור מוגן לבין הפעולה עצמה עולות הרבה שאלות אשר צריכות לקבל מענה. ראשית, חשוב לזכור כי חיפוש דיור מוגן הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. כל מי שדואג ליקיריו יודע שבבוא היום הם יישענו עליו לצורך מציאת מקום בטוח, אשר בו יוכלו למצות עד תום את האפשרויות החברתיות שלהם. דיור מוגן נותן מענה לשלל צרכים של גיל הזהב, ובשנים האחרונות מוסדות דיור מוגן מוכיחים כי הדרך הטובה ביותר להזדקן היא רק תחת קורת גג חמימה ומפנקת. גם העובדה שרופאים רבים מלווים את מוסדות הדיור המוגן מקלה על ההחלטה, והופכת את הבחירה בדיור מוגן לטבעית והגיונית.

היועצים שלנו עומדים לרשותכם

חיפוש דיור מוגן חייב להתחיל בקבלת ייעוץ והכוונה. ישנן אופציות רבות לדיור מוגן ברחבי הארץ, ולכל מוסד ישנם תנאים אחרים. לאחר שתפגשו את נציגי הדיור המוגן, בינהם הרופאים, מטפלת סיעודית, האחיות והעובדות הסוציאליות, יהיה לכם קל יותר לגבש דעה, ולהרגיל את יקיריכם לרעיון המעבר. אנחנו ב"דפנה שבילי הזהב" מאמינים כי הכוונה היא הדרך היחידה לבצע בחירה מספקת, ולכן מאפשרים לכם קבלת ייעוץ בחינם. תוכלו לגשת אל אחד היועצים של "דפנה שבילי הזהב" יחד עם ההורים או קרובי המשפחה, ולבחון יחד איתם את האופציות העומדות בפניכם. זכרו כי גם סקר שוק הוא צעד לגיטימי בעת חיפוש דיור מוגן, ולכן ב"דפנה שבילי הזהב" מאמינים בשקיפות וישמחו להציג לכם את כל הנתונים שתבקשו: החל ממחירים, דרך ליווי סיעודי ועד דרישות בריאותיות.

שביל הזהב לתמיכה חברתית

הניסיון והותק של "דפנה שבילי הזהב" מוכיח כי לעיתים אין תחליף לסביבה חברתית תומכת. במקרים רבים כשמחפשים דיור מוגן נוטים לא לייחס חשיבות גדולה לשאר הדיירים במתחם, אך מדובר בטעות. ב"דפנה שבילי הזהב" יודעים כי ההיבט החברתי יכול לא רק לעודד את מצב הרוח, אלא גם לשפר את המצב הבריאותי של חולים וקשישים. חיי הקהילה הם חלק חשוב בתמהיל המרכיב את הדיור המוגן של "דפנה שבילי הזהב", ולכן מומלץ לנצל אותו.

מלווים אתכם בכל הבדיקות הקטנות

החיפוש אחר דיור מוגן צריך להתנהל גם באספקט הטכני. במילים אחרות, השוואת דמי הניהול והאחזקה, או בדיקת המבנה והדירות בתוך קומפלקס הדיור, חשובים לא פחות מהשאר ועליכם להתעקש על כך. הדיור המוגן עומד להיות הבית הבא של האנשים הכי חשובים לכם בעולם, ולכן כדאי להיכנס אל הדירות, לבדוק את מצב המטבח והמקלחת ולקחת בחשבון כי יכול להיות שתזדקקו גם לנוכחות של מטפלות לקשישים. היועצים של "דפנה שבילי הזהב" ילוו אתכם בכל שלב, ויאפשרו לכם לשאול ולהתעניין לגבי כל פרט קטן. אנחנו יודעים שהתמיכה הרפואית אותה אתם רוצים לתת ליקיריכם היא חלק קריטי בקבלת ההחלטה, ולכן מאפשרים לכם לבדוק מראש את כל מה שחשוב לכם. ההגנה הפיזית והמנטאלית של "דפנה שבילי הזהב" תחכה לכם בכל שלב בו תבחרו לנצל אותה, גם אם לא תתכוננו לכך מראש. צרו קשר עם "דפנה שבילי הזהב", ולא תצטרכו לחפש דיור מוגן במקומות אחרים.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •