טיפים לטיול בטוח לגיל השלישי

בשעה טובה הגעתם לגיל השלישי, העבודה מאחוריכם, הילדים דואגים לעצמם, הנכדים הם רק נחת וכל מה שנשאר לכם לעשות הוא להנות מהחיים ובתוך זאת – לראות את העולם. היום ניתן למצוא מגוון רחב של טיולים המיועדים לגיל השלישי ולטוס לאינספור יעדים או לטייל בארץ מבלי לחשוש מדבר. ובכל זאת, ישנם כמה דברים חשובים שאסור לשכוח כאשר יוצאים לטיול ולכן – ריכזנו עבורכם טיפים לטיול בטוח ונטול סכנות:

בחרו טיולים המותאמים לגיל השלישי

כאמור היום ניתן למצוא בכל חברות הנסיעות טיולים מאורגנים שמיועדים באופן מיוחד עבור בני הגיל השלישי. טיולים אלו מגיעים לכל קצוות תבל – אפילו ליעדים רחוקים כמו אסיה, צפון אמריקה ודרום אמריקה. כל הטיולים האלו מודרכים על ידי אנשים מוסמכים, מתאפיינים בקצב איטי ונוח ובעיקר – מצטרפים אליהם באופן קבוע אנשי רפואה שיכולים להעניק טיפול רפואי בכל זמן במהלך הטיול. בנוסף, כדאי לבחור טיולים שמספקים לכם זמן מנוחה מתאים, שלא מחייבים פעילות גופנית מאומצת או קטעי הליכה ארוכים במיוחד ושמאפשר לכם הפסקות אוכל ושתייה מסודרות במהלך היום.

רכשו ציוד מתאים

היום קל לרכוש ציוד מתאים לטיולים ולניידות קלה של אנשים בגיל השלישי. בין היתר אפשר למצוא מקלות הליכה, מדרסים מותאמים לגיל השלישי שמקלים באופן משמעותי את העומס על הרגל במהלך הליכה או כשעומדים על הרגליים במשך זמן רב במהלך היום, משקפי שמש מגנות או משקפי ראייה עם סינון קרני השמש, ערכות לסידור תרופות באופן יומי כך שניתן לקחת איתנו את התרופות באופן מסודר לא לשכוח מכשירי שמיעה וסוללות נוספות למי שזקוק ועוד.

בדקו את הביטוח שלכם

כל מי שיוצא לטיול בחו"ל מחויב בחתימה על ביטוח נסיעות לחו"ל שמוצע על ידי חברות הביטוח השונות. חשוב לבדוק האם ביטוח סיעודי כולל גם סעיפים הקשורים לנסיעה לחו"ל ומכסה כביטוח נסיעות לחו"ל ולחילופין – האם יש צורך בביטוח נסיעות. ביטוח נסיעות לחו"ל יקנה לכם את השקט הנפשי ויאפשר לכם קבלת טיפול רפואי בכל מקום אליו תגיעו בכיסוי מלא או חלקי, בהתאם לסוג הביטוח ולסעיפי הפוליסה.

ביקור מוקדם אצל הרופא

לפני שאתם עולים על המטוס חשוב שתפגשו את הרופא המטפל שלכם. הרופא יוכל לספק לכם הנחיות לגבי מהלך הטיול, איך לנהוג מבחינה בריאותית ולמה אתם צריכים לשים לב בהתאם למצב הגופני שלכם.

גם בגיל השלישי אפשר להנות ממסעות מרתקים, מעשירים וצבעוניים בחו"ל בזכות ציוד מתקדם לטיולים, חברות הנסיעות שמארגנות טיולים מיוחדים מאורגנים לעילא ושירות רפואי מלא של חברות הביטוח.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •