גם בבית אבות: הדרך לחיוך בריא עוברת במרפאת השיניים

מאז שבקעו בפינו שיניי החלב הראשונות ועד שאנחנו מרכיבים שיניים תותבות או שתלים אנחנו חייבים לשמור על ביקורים רציפים במרפאת השיניים ולשמור על חלל הפה שלנו. אם שאלתם את עצמכם פעם האם יש גיל בו מפסיקים לבקר במרפאת שיניים? התשובה היא כמובן שאין גיל כזה, אפילו כשעוברים להתגורר בבית אבות השמירה על בריאות חלל הפה לא אמורה להיפסק וככל שמקפידים לשמור על בריאות השן רואים תוצאות טובות שנים אחר כך.

 

ביקור במרפאת שיניים - פתרונות לחיוך יפה בכל גיל

לצערנו הרב אובדן שיניים עלול להתרחש עקב סיבות רבות ובכל גיל: אנשים עלולים לאבד את השיניים שלהם עקב מחלות חניכיים, מחלת העששת ועד לתאונות או טראומות נפשיות עמוקות שיכולות לגרום גם לפגיעה בחלל הפה ולאובדן שיניים.

שיניים חסרות בחלל הפה הן לא רק מפגע אסתטי אלא גם פוגעות בבריאות ומשבשות את יכולת הלעיסה, העיכול והדיבור. וזה עוד לפני שהזכרנו את הפגיעה החריפה בביטחון העצמי.
גם בעת השהות בבית האבות אין צורך לסבול מאובדן שיניים ובקלות רבה אפשר למצוא את הפתרון המתאים בכדי שנוכל להמשיך וליהנות מנוחות דנטלית גם כדיירים בבית אבות.

למזלנו הרב רפואת השיניים מעניקה היום מגוון פתרונות בכדי לסייע לנו להתמודד עם המצב בצורה המקצועית ביותר. מלבד השתלים הדנטלים ומערכת השיניים התותבות שכולנו מכירים, עוד מהימים בה הסבים והסבתות שלנו היו בחיים שיטה נוספת במרפאת שיניים המתמחה בשיקום הפה היא הרכבת שיניים תותבות קבועות.

 

רגע לפני שהולכים למרפאת שיניים חשוב לשאול

גם בגיל הזהב כשאנו חשים חוסר נוחות באזור הלסתות מיד עולה המחשבה האם עלינו לבחור בשירותה של מרפאת שיניים ציבורית או פרטית ובנקודה זו צריך לשים לב לכמה פרמטרים חשובים שיכולים להשפיע על השיקולים שלנו. הנקודה הכי משמעותית בעת ביקור אצל רופא השיניים היא כמובן המחיר, אבל בו בזמן חשוב שנזכור שכאשר אנחנו מזמינים תור למרפאת שיניים פרטית אנחנו מקבלים את התנאים הכי טובים, זוכים לטיפול מרופאים בעלי מיומנות גבוהה ובמרפאות המקפידות על חדשנות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. מעבר לזמינות ואיכות הטיפול כשבוחרים מרפאת שיניים פרטית בוחרים בעצם ברופא קבוע שמכיר את מחלות הרקע במידה וקיימות ויכול לסייע בעת התמודדות עם חרדה דנטלית. בשורה תחתונה ההבדל בין מרפאת שיניים פרטית לציבורית מתחיל ונגמר במחיר, אבל כשמדובר בחיוך שלנו: האם זה באמת משתלם לשלם פחות ולקבל הרבה פחות?

 

הלבנת שיניים בכל גיל

אם ברצונכם לקבל חיוך יפה וזוהר כמו בפרסומות חשוב שתפנו למרפאת השיניים ולא תתפתו לרכישת משחות שיניים המציעות הבהרה והלבנת שיניים על מנת להגיע לתוצאה אופטימלית של הלבנת שיניים כדאי להשתמש בסדי הלבנה אישיים המותאמים אצל רופא השיניים ובנוסף לקבל מרופא השיניים המלצה מדויקת לטיפולי הלבנת שיניים ביתיים שיכולים להשתלב עם הטיפולים הנעשים במרפאה.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •