האמת על בתי אבות

כאשר שולחים קרוב משפחה יקר לבית אבות, אי אפשר להימנע מהתחושה שנעשה לו עוול. אולם בדיקה מעמיקה ומקדימה של בתי האבות בארץ לצד בחירת בית אבות בסטנדרט גבוה של איכות תגלה שהמציאות מעט שונה ממה שרבים עשויים לחשוב. ישנם בתי אבות טובים ואיכותיים בארץ המשמשים כמסגרת חברתית ומעניינת עבור הקשיש ובהם פועל צוות מסור וקשוב לצרכיהם עד לרמת הפרט הקטן ביותר. מסגרות הדיור המוגן ובתי האבות נחשבים לפתרון מאוד נוח ומשתלם עבור קשישים רבים ובני משפחתם. שם בני גיל הזהב יכולים לקבל טיפול מסור, לבלות עם בני גילם ולהשתתף באינספור פעילויות מותאמות למצבם ותחומי עניינם.


שירותי ייעוץ והכוונה – כי כך מוצאים היום בית אבות

בין אם אתם מחפשים בתי אבות בצפון, בין אם בדרום הארץ ובין אם במרכזה, ההיצע הרחב של בתי אבות יכול להיות מעט מבלבל ולהקשות על הבחירה. לכן כדי למקד את החיפוש ולסנן בתי אבות בהתאם לקריטריונים אישיים וספציפיים, ניתן לפנות לשירותי ייעוץ והכוונה לבני הגיל השלישי ומשפחותיהם מטעם חברה מקצועית לדבר.


חברה מקצועית יכולה לסייע לכם בנושאים הבאים:

 

  • לפרוס בפניכם את כל השיקולים שיש לקחת בחשבון – לחיוב ולשלילה
  • לספק לכם מידע מקצועי אודות בתי אבות שעשויים להתאים לקשיש בהתאם לשיחת אפיון
  • להקל על תחושת האשמה ולספק תמיכה רגשית ונפשית לכל אורך הדרך
  • לאתר בית אבות שמתאים לקשיש בהתאם לקריטריונים חשובים כמו מיקום, מצב רפואי ועוד
  • לסייע להכיל את המצב ולספק ארגז כלים שיקל על ההתמודדות
  • להקל על תהליך הבחירה ולמקד את החיפוש


דפנה שבילי זהב – עוזרים לכם לעלות על דרך המלך


בחירת בית אבות לבני גיל הזהב זו משימה מאוד מורכבת, אשר מהולה ברגשות אשם וחששות מצד כל חברי המשפחה. הפחד מן הלא ידוע לצד הרצון לספק ליקירינו את המסגרת האיכותית, הטובה, המכילה והנכונה ביותר לצרכיהם נמצאים על משקל המאזניים ולכן חשוב להיעזר, להתייעץ ולהוריד את העול מעל כתפכם. באתר דפנה שבילי זהב אנו כאן עבורכם ולמענכם: לצוות המקצועי שלנו יש ידע רב בתחום ואנו נשמח להשתמש בו כדי לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עבור האנשים שיקרים לכם.
לאורך דרכנו המקצועית פיתחנו מיומנות ומומחיות בהתאמה בין בית האבות לבין הקשיש ולזכותנו סיפורי הצלחה רבים. הסיבה לכך היא שאנו תמיד מקפידים לנתח את תמונת המצב ולראות כל קשיש וקשיש לעומק. בין אם הקשיש זקוק לסיעוד ובין אם עצמאי לחלוטין, אנו נספק לכם את כל הכלים שיעזרו לכם להחליט מהו בית האבות המתאים ביותר עבור האדם היקר לכם. מכאן והלאה ההחלטה בידיים ששלכם ואנו כאן כדי ללוות ולייעץ לכל אורך התהליך.


אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתאם פגישת ייעוץ במהלכה נעזור לכם למצוא את הפתרון המושלם עבור בני הגיל השלישי במשפחתכם.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •