דרכים לחגוג ימי הולדת לקשישים

בעוד מספר חודשים, זה יקרה. הסב האהוב שלכם יציין את יום הולדת, ואתם נחושים לארגן עבורו חגיגה שמחה, בה יקחו חלק כל אלה שחשובים בחייו. במידה ומדובר בציון דרך, הסמליות של הגיל מחייבת לארגן אירוע מוקפד ומיוחד, אותו יזכור חתן השמחה גם בשנים שלאחריו.

 

לפניכם חמש מספר דרכים לחגיגת יום הולדת מיוחד, כולל הצעות שאינן טריוויאלות כלל וכלל. אתם מוזמנים לקרוא ולבחור בחגיגה שנראית לכם אידיאלית עבור האדם הקרוב לכם.

 

  • אולם אירועים - כיאה לחגיגות של הגילאים המאוחרים, אפשר לציין אותו כאירוע לכל דבר ועניין בגן או באולם אירועים. אירוע שכזה יכול בהחלט לכלול עשרות או מאות מוזמנים, ולהציע, מעבר לאוכל, גם ריקודים, הקרנה של סרטון, ברכות או אפילו הופעה. כמובן שניתן לארגן את האירוע בתור הפתעה, מה שבוודאי יעלה את מפלס השמחה של הסב.
  • ביקור במסעדה - אפשרות יעילה במיוחד לחגוג יום הולדת 80 היא במסעדה, המגישה אוכל איכותי המתאים לכל בני המשפחה. היות ואנשים מבוגרים לא בהכרח יכולים לאכול את כל סוגי המאכלים (למשל, אם הם סובלים ממחלות שונות), חשוב לעבור על התפריט, ולראות שהוא מתאים עבורו. כדי למנוע אי נעימות, מומלץ להזמין מראש מקום.
  • אתר תיירותי/תרבותי - יש לא מעט אתרים בישראל אשר מאפשרים לערוך בהם אירועים מיוחדים, בהזמנה מראש, וניתן לבחור בהם לציון אירועים מיוחדים, כולל ימי הולדת. פארק אוטופיה, למשל, מאפשר לשלב בין סיור בפארק, תוכנית אומנותית על פי בחירה וארוחה לכל המשתתפים. אופציה ראויה אחרת היא ביקור VIP באחד מבתי הקולנוע המפוארים בישראל. מעבר לסרט עצמו, תכלול החוויה גם מאכלים מושקעים, קינוחים, גלידות, שתייה, פופקורן ועוד.
  • טיול - את הכניסה לעשור התשיעי של אדם קרוב ניתן לציין גם בטיול משפחתי, בין אם בארץ ובין אם בחו''ל. גם במקרה הזה, חשוב לוודא כי מסלול הטיול מתאים ליכולות של בני המשפחה המבוגרים. מומלץ להכניס לתוך תוכנית הטיול, מעבר לביקור באטרקציות, גם הפעלות משפחתיות, משחקים ועוד.
  • יום הולדת בבית - יום הולדת לא חייבת להיערך מחוץ לבית: אדרבה, במספר לא מבוטל של מקרים הדבר מתאים כמו כפפה ליד לצרכים וליכולות של האדם לכבודו מאורגן הערב, שלא תמיד ההתניידות פשוטה עבורו. הזמנת חברים או בני משפחה לבית, כיבוד מתאים או אפילו הפתעות המוכנות עבורו (מצגת תמונות, סרטון) לא יכולים שלא לשמח את הסב. זוהי אפשרות זולה ביחס לאלטרנטיבות, אך כזו המצריכה מאמצים לא מבוטלים בארגון.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •