דיור מוגן מחירים - ייעוץ במציאת דיור מוגן

ישנן סיבות רבות לעבור אל דיור מוגן, ורובן קשורות לשמירה על האוכלוסייה המזדקנת. דיור מוגן מאפשר פעילות חברתית עם בני גיל דומה, הגנה רפואית ובטחון מלא. כיום גם ניתן לבחור דיור מוגן ברמה גבוהה מבלי לוותר על האופי האישי של הקשיש. אך אחד השיקולים המרכזיים הנוגע לשאלה האם לעבור לדיור מוגן קשורה למחיר. למעשה, בדיקת מוסדות דיור מוגן מחירים ותנאים מעידה כי בישראל יש רק פיתרון אחד המציע את דרך המלך: "דפנה שבילי הזהב".

המחיר המשתלם הוא לא רק כספי

ב"דפנה שבילי הזהב" תמצאו לא רק יחס אישי ומקצועי, אלא מחירים הוגנים למשפחות מכל רחבי הארץ. התשלום עבור דיור מוגן ב"דפנה שבילי זהב" מתקבל דרך העברת פיקדון, אשר נשחק עם השנים. בנוסף, כאשר בוחנים דיור מוגן מחירים הם לא תמיד הדבר החשוב ביותר. מלבד העובדה שב"דפנה שבילי הזהב" תוכלו לפרוס את יתרת התשלום באופן חודשי, ואף לכלול בתשלומים את השירותים השוטפים, בדיור המוגן של דפנה תאפשרו ליקיריכם לקבל החלטות באופן עצמאי, ולזכות לליווי צמוד של רופאים ואנשי מקצוע.

בואו להתייעץ איתנו

כאשר מבינים מדוע כדאי לעבור אל דיור מוגן, מחירים מקבלים נפח קטן יותר בהחלטה. עם זאת, אין ספק כי למחיר נוח אשר בו יכולה לעמוד גם משפחה מצומצמת יש משמעות. לכן בדיור המוגן של "דפנה שבילי הזהב" נהנים הלקוחות משחיקה של בין 2% ל-4% בערך הפיקדון, והבטחה להחזר היתרה לקשיש או לקרוביו. ההסכם עם "דפנה שבילי הזהב" מבטיח היערכות גם למקרים של התדרדרות במצב הרפואי, על ידי התאמה בין הקשיש למחלקה מתאימה אשר תוכל לאפשר לו רמת חיים גבוהה. במידה ואתם זקוקים לפתרון מיידי עבור ההורים או קרובי משפחה אחרים, ניתן ליצור קשר עם "דפנה שבילי הזהב" ולקבל שלל פתרונות מעשיים. בדיור של "דפנה שבילי הזהב" מודעים לכך שאתם רוצים לדאוג רק לטוב ביותר, ולכן פועלים על מנת לספק ליקיריכם את כל התנאים לשהות נעימה. ניתן גם ליצור קשר עם "דפנה שבילי הזהב" לצורך קבלת הסבר מקיף, משום שהכוונה היא הדרך היחידה להבטיח בחירה מתאימה. הייעוץ לגבי מחירים, תנאים רפואיים, עזרה במימוש זכויות ממשלה וזכויות רפואיות וכמובן עזרה בקליטה בכל מסגרת שנבחרה ניתן בחינם. פנו כבר עכשיו אל "דפנה שבילי הזהב", וכך תוכלו להיות בטוחים כי במידת הצורך יהיה לכם על מי להישען.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •