בית אבות לחולי אלצהיימר

מחלת האלצהיימר הינה מחלה קשה אשר תוקפת אנשים רבים אשר בדרך כלל נמצאים בגילאים מתקדמים של חייהם. מחלה זו גורמת לניוון איטי של תאי המצב של המוח ומסתיימת במוות.

השלבים הראשונים של מחלה זו פוגעים בכל הקשור אל התפקודים הקוגניטיביים: הזיכרון נפגע וכך פעמים רבות ילדים של הורים אשר לוקים במחלה, מתלוננים כי ההורים אינם זוכרים אותם, את הדרך הביתה ושלל נתונים שהיו מוכרים להם מאז ומעולם.

ההתקדמות של המחלה גורמת ללוקים בה בעיות בכל הקשור אל ההתמצאות, הסקה של מסקנות הגיוניות, חשיבה פשוטה ועוד.

במקרים אלו, קשה מאוד לטפל בחולי אלצהיימר, שכן, למרות הרצון הטוב שלנו והאהבה מדובר בהשגחה וטיפול של 24 שעות ביממה, לכן הפתרון הטוב ביותר הינו להכניס את יקירנו לבית אבות המומחה בטיפול בחולי אלצהיימר.

בחירת בית האבות הנכון

בחירת בית אבות לחולי אלצהיימר אינה משימה קלה, בייחוד כאשר מדובר באדם אשר כה יקר ואנו איננו מכירים את כל הקשור לסיווג בית האבות ולצוות המקצועי העובד בו.


הפתרון היעיל ביותר הוא לגשת למרכז לייעוץ לבתי אבות, להסביר מהו מצבו של יקירכם, להראות להם טפסים רפואיים ולשמוע מה הם מציעים.

מרכז ייעוץ מאגד אנשי מקצוע אשר מכירים את כל הקשור אל בתי אבות שבהם צוות רפואי וסיעודי הערוך לטפל בחולי אלצהיימר קשישים, הם יבררו באיזה שלב של מחלת האלצהיימר מצוי יקירכם, מהם הצרכים שלכם, יציעו לכם רשימה של בתי אבות שיכולים לקלוט חולי אלצהיימר ואף ילוו אתכם בכל התהליך.

כמו כן, מרכזי הייעוץ יכולים לעזור לכם בכל הקשור אל זכויות הקשיש במדינתנו ולעזור לכם וליקירכם בתהליך הקליטה בבית האבות שבו בחרתם.

מרכזי הייעוץ לבחירת בית אבות לקשישים החולים במחלת האלצהיימר יספקו לכם את הפתרון הטוב והמתאים ביותר ליקירכם.

בתי אבות סיעודיים- ערוכים לטיפול ביקירכם

מחלת האלצהיימר משפיעה על הקשיש לא רק מההיבט הפיזי, אלא גם מבחינה מנטאלית נפשית ולכן חשוב מאוד לבחור בבית אבות סיעודי שלו מחלקה המיועדת לחולי אלצהיימר והוא מעסיק צוות אנשי מקצוע הערוך לעזור לקשיש ולמשפחתו.

אם אביכם או אמכם לוקים בבעיות זיכרון קשות, הם אינם מסוגלים לתכנן או לפתור בעיות פשוטות, מבולבלים בכל הקשור למקומות ולזמנים, מגלים בעיות בקריאה, כתיבה, דיבור, מאבדים חפצים, מתבודדים ומצבי הרוח שלהם משתנים בקיצוניות ללא סיבה הגיונית, הגיע הזמן לפנות לאנשי מקצוע שיעזרו לכם וליקרכם למצוא מסגרת של בית אבות סיעודי, המתאים להם.

בית האבות יספק ליקירכם:

השגחה צמודה עשרים וארבע שעות ביממה
צוות רפואי הכולל: רופא מטפל, פסיכוגריאטר, עובדת סוציאלית, צוות סיעודי המנוסה בכל הקשור אל מצבי רוח משתנים, התפרצויות זעם, שטיון ועוד.
אבטחה ופעילויות שונות לקשישים הסובלים ממחלת האלצהיימר.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •