אימון אישי לגיל הזהב

תחום האימון האישי והמודעות העצמית תפס בשנים האחרונות תאוצה בכל תחומי חיינו. כולנו רוצים לאהוב את עצמנו ולהצליח בחיים ופעמים רבות אימון אישי מקצועי מעניק לנו את הכלים ואת הדרך לעשות זאת. ברגעים בהם אנו מאבדים את התקווה או את היכולת לארגן את חיינו ולהציב לעצמנו מטרות, אימון אישי יכול בהחלט לעזור.

גיל הזהב הוא גיל המתאפיין בשינויים משמעותיים, אשר משפיעים על האדם. לאחר שנים של עבודה, הפרישה לגמלאות מותירה פנסיונרים רבים חסרי מעש וללא כל סיבה ממשית לקום בבוקר. פתאום, מאדם חרוץ וחיוני, הפנסיונר מרגיש לא ממש נחוץ. פעמים רבות בעקבות היציאה לפנסיה גם המצב הכלכלי מתערער ונוצרת תחושה כללית של בלבול, חוסר ודאות וחוסר אונים.
אימון אישי יעזור לבני גיל הזהב למצוא מטרות חדשות ולממש את ייעודם במצבם החדש. אימון אישי מעודד פנסיונרים רבים להסתכל על חצי הכוס המלאה ועל העובדה שכעת הם כבר לא חייבים לעבוד והם יכולים להתחיל ולהגשים את חלומותיהם הגנוזים ביותר. אימון אישי יסייע לבני גיל הזהב להציב לעצמם מטרות, להאמין בעצמם ולחיות חיים מלאים ובריאים.

אימון אישי לגיל הזהב –  מתי הוא נחוץ?

כאמור, אימון אישי יכול להיות לעזר רב עבור בני גיל הזהב, שתהליך הזקנה והיציאה ממעגל העבודה עלול לבלבל אותם. מומלץ מאוד בעת בחירת דיור מוגן עבור גיל הזהב, לבדוק האם ישנם חוגים העוסקים במודעות עצמית או אפילו אימון אישי. במידה ולא, ניתן לשכור את שירותיו של מאמן אישי באופן פרטי.
ישנם קשישים שהתאלמנו או חיים בגפם ועדיף עבורם לחיות בבית דיור מוגן, אשר יספק להם ביטחון חברתי, אישי ורפואי. קשישים רבים מתקשים להיענות למעבר הזה ולהבין את היתרונות שיש בו עבורם. מאמן אישי יכול לסייע לקשיש לקבל את ההחלטה ולעזור לו לשפר את איכות חייו.
בנוסף, גיל הזהב מאלץ אותנו פעמים רבות להתמודד עם מוות של אדם קרוב או בן זוג. קשישים רבים נכנסים למצב של דיכאון ואף מתחילים לחשוש לחייהם. אימון אישי יסייע להם להתמודד עם האובדן ולמצוא בעצמם את הכוחות להמשיך ולחיות הכי טוב שרק ניתן.

ומה עם אהבה? "לא טוב היות האדם לבדו" הוא משפט המתאים לכל גיל, בעיקר לגיל הזהב. אימון אישי יכול לעזור לבני גיל הזהב לצאת ממעגל הבדידות והחיים לבד, לחזק את ביטחונם העצמי ולפתוח את חייהם בפני זוגיות חדשה ואהבה.

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •