בחירת בית האבות הנכון

לא תמיד אנחנו מרגישים שאנחנו יכולים לבחור את בית האבות שהכי מתאים עבור ההורים שלנו. אנחנו מרגישים קצת נבוכים מכל המעמד, ומשום שעד היום, באופן טבעי, לא ממש עסקנו בנושא גיל הזהב, העיסוק בכך הוא לפתע קצת מוזר, והמעמד מרגיש לנו קצת לא במקום. ההרגשה שאנחנו לוקחים את ההורים שלנו ומעבירים אותם לחיות בדיור שעלול לא להתאים להם – מפחידה אותנו. אחת שיטות הטובות לבצע בחירת בתי אבות טובה היא לקרוא חומר על הנושא, וגם לפנות אל שירותי ייעוץ בבחירה של בית האבות המתאים עבור ההורים שלנו, על מנת שאלו יעזרו לנו לבצע את הבחירה המתאימה, כמובן ברשות הורינו, אם הדבר ניתן.

מאבחנים את המצב

פעמים רבות שירותי ייעוץ עוזרים לנו לבחור לא רק בית אבות שנראה על פניו מוצלח, אלא גם לבצע בחירת בית אבות שמתאים למצב של ההורים שלנו. למה הכוונה? החוק מבדיל בין מספר מצבים של הקשיש, שעל פיו ניתן גם לסווג את המצב של הוריכם, ולהבין מהו בית האבות המתאים ביותר עבורם. קשיש עצמאי הוא מי שמתנהל לחלוטין בכוחות עצמו ולא צריך כל עזרה חיצונית. קשיש תשוש הוא מי שזקוק לעזרה בפעולות מסוימות כמו רחצה, הלבשה או האכלה, ולרוב גם נעזר במקל או בהליכון על מנת להתנייד. קשיש סיעודי הוא מי שזקוק לעזרה מלאה, וגם מרותק אל כסא גלגלים, אבל עודנו צלול יחסית. לעומתו קשיש תשוש נפש הוא מי שגם איבד את צלילותו, ולמעשה תלוי לחלוטין בעזרה חיצונית בכל תחום בחיים. מובן שבחירה של בית אבות עבור קשיש עצמאי, ממש לא דומה לבחירה של קשיש תשוש נפש, או בכל מצב אחר-  שירותי יעוץ והכוונה יעזרו לכם כמובן למצוא את הפיתרון הטוב ביותר.

 

דפנה שבילי זהב מוצאים עבורכם את הפתרון המושלם

לא יודעים היכן לשכן את ההורים שלכם? לא בטוחים שהם בכלל צריכים להיכנס אל בית אבות? אנחנו בחברת דפנה שבילי זהב נסמך לסייע לכם. השירות של דפנה שבילי זהב הוא חינמי, והוא ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי לחלוטין – אנחנו בוחנים את המקרה של כל קשיש לגופו של עניין, וקובעים מהו הפתרון הטוב ביותר עבורו, והאם הוא זקוק בכלל לפתרון של בית אבות או דיור מוגן, או כל פתרון אחר. לדפנה שבילי זהב ניסיון רב בתחום הסיעוד, ואנחנו נסמך להעמיד לרשותכם את שירותנו המקצועיים, ונייעץ לכם בכל שאלה שיש לכם בתחום.

אם אתם לא יודעים מה לעשות, ומרגישים אובדי עצות – פנו אל דפנה שבילי זהב, ואנחנו נמצא את הפתרון הטוב ביותר עבור ההורים שלכם.

 

מחפשים בית אבות?

זקוקים לפתרון מיידי להוריכם?

פנו אלינו ונמצא פתרון יחדיו ! שיחת חינם 1-800-210-757

צור קשר

  • captcha

    הכניסו את הקוד המופיע בתמונה
  •